Vyhľadávanie

Kontakt

Andy Bugatka

andreabug@centrum.sk

RODINNÉ ŠŤASTIE - román

Rodinné šťastie - PREDSLOV

22.04.2011 18:59
Príbeh "Rodinné šťastie" je napísaný pre nenáročných čitateľov, ktorí obľubujú čítať romantické texty odohrávajúce sa v súčasnosti. Dej pozostáva zo všedného života mladej slovenskej rodiny a jej detí. V príbehu sú postupne zostavené jednotlivé etapy zo života hlavných postáv, ich bežné dni,...

Rodinné šťastie - Andrea Bugátová

Román je určený hlavne nenáročným čitateľom a ľuďom, ktorí radi čítajú romantické rodinné príbehy zo súčasnosti.

"Rodinné šťastie" som začala písať v polovici roku 2010. Tvorila som ho približne štyri mesiace, nechala ho odležať, a následne som román vložila na literárny portál - Mám talent, kde píšem aj iné texty:

www.mamtalent.sk/rodinne-stastie.phtml?program=1&ma__0__id_b=5145

Mám talent - literárna súťaž vydavateľstva IKAR, z ktorej už vyšlo veľa skvelých kníh od neznámych autorov, ktorí píšu na tento portál.

Neskôr som tento text skopírovala sem, na moju webovú stránku, keďže na portál MT sa musia bežní uživatelia registrovať, čo aj Vás zbytočne zdržiavalo, takže tu sa nemusíte registrovať, pokojne čítať, komentovať, "like"ovať,... ak sa Vám text páči.

V polovici apríla som celý text "Rodinné šťastie" prihlásila na MT aj o Literárnu cenu /výhra 5000 eur, podiel na predaji knihy, vydanie knihy a všetky výdavky s tým spojené/. Uvidíme, ako sa ujme, ako sa bude páčiť porote,...:

www.mamtalent.sk/literarna-cena-mt-2011-prihlasene-diela.phtml?program=1&ma__0__id_b=7271&ma__0__id_kp=23385